Aici sunt servere De cs 1.6.

AcasaFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiți | 

Admin neseriosi

In jos 
AutorMesaj
s1cko

Data de înscriere : 10/08/2008

MesajSubiect: Admin neseriosi   Dum Aug 10, 2008 1:10 pm

Vreau sa fac o reclamati ....Admini de pe acest server sun paorte neseriosi de exemplu sunt.but3 skimba numele adminilor jucatorilor si in special al meu s1cKo-unprost deci este ceva jignitor si pot spune ca acest lucru poate fi iertat 1 de 2 ori da cand se repete de mai multe ori de inacceptabil singuri admin seriosi sun Alex Del Piero si dna.W!skye skuze dak team botezat Very Happy dar numai acesti 2 admini sunt de folos pe server restu in special sunt.but3 nu are ce cauta pe acest server ,ca admin sunt de rasu lumii hai auzi la iei Ct nu mai campa in x ..........sau nu arunca smoke replica lui sunt.but3 nu degeaba portzi nicku asta te caracterizeaza jocolor si as mai vrea sa spun ca cei care nu sunt de acord cu mine partial nu am nik cu ei da cei care nu sunt de acord complet inseamna ca tzin partea lui sun.but3 si celorlalti admini nepriceputi care iau admin pe cik ia satzi aduc oameni da tu da admin nu fratzilor asta e vrajeala ! Eu am facut si cerere de admin frumos am zis tot ce trebuie si mi se refuza ca cik am mai multe adminuri pe alte servere (nu am nici un admin pe nici un server am avut 1 singur pe Play Cs.1.6 cel mai bestial server de uwc3 care a existat vreodata dar din cauza ca nu a mai putut mentine serverul din cauza banilor serverul a fost inkis , acesta a fost singurul meu admin in rest nimik) de ci nu inteleg ce ai vrut sa spui cu Asta Admin ca cik ai mai multe adminuri si de as fi avut ar fi trebuit sa accepti cererea mea pentru ca un jucator care are mai multe adminuri e un jucator mai experimentat ) Servere pe care ma puteti gasi mai des sunt Satog si LaLeagane nu va zik cum s enumesc pe deplin ca iau ban! deci dak scitesti tot Admin inseamna ca ai iteles ce am vrut sa spun sper ca nu am gresit undeva sper sa va fie de folos acest post!------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------------------------- Va multumesc!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Admin neseriosi
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Servere :: TripleKill :: TripleKill :: Reclamatii.-
Mergi direct la: